ПочетнаУченициМлађи разреди

Распоред часова за октобар можете преузети овде

РАСПОРЕД ЧАСОВА 2020/2021. 

Млађи разреди

Списак ученика од првог до четвртог разреда:

I - 1 учитељица Гордана Пауновић

Матеја Дишић
Коста Ђукановић
Вук Зељић
Андреа Јовић
Стефан Крстић
Теодора Лукић
Андреј Максимовић
Алекса Марковић
Вук Мијић
Ивона Митровић
Душан Мишић
Анђелина Павловић
Лазар Перуновић
Ања Петровић
Ивона Радић
Стеван Радосављевић
Даница Срдановић
Давид Старчевић
Нина Стефановић
Валентина Стојнић
Вељко Суботић

I - 2 учитељица Гордана Тешић

Тамара Благојевић
Немања Васиљевић
Тијана Драгићевић
Александар Живановић
Матеја Живковић
Стефан Јевтић
Вукашин Јовић
Вања Ковачевић
Кристина Максимовић
Вук Матић
Лазар Мишковић
Николина Николић
Милица Павловић
Дуња Пантић
Вук Поповић
Марина Радић
Сандра Радишић
Вук Петар Симић
Милош Степановић
Огњен Ћелић

I - 3 учитељица Ружица Полић

Мануела Гајић
Јелена Деспотовић
Нина Дивнић
Милица Ђукановић
Елена Илић
Богдан Јаковљевић
Урош Јаковљевић
Вељко Јовановић
Ивона Јовановић
Урош Јовановић
Иван Карапанџић
Васил Којић
Павле Максимовић
Теодора Мићановић
Огњен Пантић
Павле Поповић
Милица Пуцаревић
Ђорђе Ракић
Лука Симановић
Живота Стефановић

I - 4 учитељица Драгана Церовац

Виктор Бојић
Анастасија Васиљевић
Анастасија Којић
Љиљана Конић
Лазар Лукић
Виктор Поповић

II - 1 учитељица Биљана Митровић

Лазар Алексић
Дуња Бојић
Немања Вучетић
Ана Даниловић
Жељана Ђукановић
Елена Ковачевић
Димитрије Лекић
Коста Манојловић
Андреј Марковић
Магдалена Матић
Сања Матић
Лазар Милинковић
Милица Милосављевић
Калина Милутиновић
Армандо Митровић
Алекса Павловић
Анастасиа Павловић
Лазар Петровић
Михаило Радић
Дијана Радосављевић
Јована Ристановић
Јана Секулић
Стефан Симановић
Валентина Симић
Огњен Чугуровић

II - 2 учитељица Драгица Ђукановић

Ирена Бегић
Лазар Бојић
Љубинко Васиљевић
Милица Гавриловић
Валентина Гајић
Урош Глигорић
Ђорђе Деспотовић
Иван Деспотовић
Јелена Драгићевић
Николета Дроздек
Јован Јевтић
Катарина Јевтић
Милица Крајишник
Анђелка Миловановић
Алесио Митровић
Душица Митровић
Филип Митровић
Милица Николић
Матеја Нинић
Живан Остојић
Михаило Радић
Клаудио Радосављевић
Ивана Ракић
Тамара Станојевић
Јана Стефановић
Александар Тадић
Лазар Томић

II - 3 учитељица Драгана Церовац

Николина Деспотовић
Наташа Лукић
Стефан Лукић

III - 1 учитељица Јасмина Лазић

Николина Бојић
Милан Гаврић
Борис Даниловић
Јана Дивнић
Милена Драгићевић
Јана Драгичевић
Вања Живаљевић
Елена Јовић
Андреј Кикановић
Јасна Крстић
Матеј Марковић
Сава Миловановић
Клаудија Митровић
Ивона Николић
Милица Николић
Михаило Панић
Марко Поповић
Вук Радовановић
Антонио Радосављевић
Илија Станић
Ђорђе Тадић
Нађа Тепић

III - 2 учитељица Снежана Стефановић

Милица Алексић
Филип Бркић
Анђела Глигорић
Милијан Драгићевић
Александар Ђурић
Алекса Јевтић
Кристијан Крстић
Ана Маврак
Анђела Максимовић
Илија Максимовић
Магдалена Максимовић
Јован Матић
Чедомир Мијић
Добрица Митровић
Вељко Павловић
Тамара Панић
Јован Пантић
Леонардо Радосављевић
Маријо Радосављевић
Кристијан Станковић
Ђорђе Суботић
Матија Суботић
Валентина Тејић

III - 3 учитељица Драга Радмиловић

Немања Божовић
Лазар Васиљевић
Јана Илић
Маријана Ковачевић
Кристијан Конић
Маријана Митрић
Мила Митрић
Срђан Тришић

IV - 1 учитељица Зорица Павловић

Лука Васиљевић
Стефан Врачар
Ана Ђорђиевски
Драгана Јевремовић
Матеја Јеринић
Страхиња Лазаревић
Александра Лакић
Дуња Лукић
Милош Љубинковић
Вељко Митрић
Александар Мићановић
Миа Недељковић
Јован Новаковић
Матеја Павловић
Елена Петровић
Јана Радивојевић
Јелена Радосављевић
Сабрина Радосављевић
Слађана Радосављевић
Иван Ракић
Алекса Симић
Анита Симић
Вук Старчевић
Вељко Тодоровић
Николина Томић
Димитрије Церовац
Стефан Чајић

IV - 2 учитељица Гордана Којић

Иван Аметовић
Саша Аметовић
Огњен Бојић
Алекса Васиљевић
Игор Васиљевић
Вук Јевтић
Емилија Јевтић
Никола Јованић
Адриана Караћ
Богдан Марковић
Мина Марковић
Клаудија Мијаиловић
Петар Мијић
Јелена Миловановић
Драгана Митровић
Игор Митровић
Саманта Митровић
Марко Нинић
Огњен Нукић
Анђела Петровић
Миа Радовановић
Јелена Радосављевић
Моника Станковић
Лазар Станојевић
Вук Стефановић
Александра Тешмановић
Урош Тодоровић

IV - 3 учитељица Драга Радмиловић

Алекса Бојић
Матеја Весић
Марина Деспотовић
Тијана Лукић
Вукашин Митрић
Дијана Поповић

Go to top

White-Abstract-Backgrounds